Partneři

Velmi si vážíme všech našich partnerů z řad lokálních společností i mezinárodních korporací. Díky jejich podpoře, školení a spolupráci jsme schopni zajišťovat všechny naše služby ve velmi vysoké kvalitě. Partneři nám aktivně pomáhají s komplexní technickou i produktovou podporou, která spočívá v rozsáhlé databázi konkrétních stavebně-technických řešení, osobních konzultacích a posudků přímo na stavbě.

Wienerberger

Společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. působí v České republice od roku 1992 a patří do skupiny Wienerberger AG, která představuje největšího světového výrobce cihel. 
Přečtěte si více

Program Wienerberger e4 dům

Program Wienerberger e4 dům představuje spojení kvalitních stavebních materiálů Porotherm a Tondach s profesionálními stavebními firmami a s řadou speciálních služeb a garancí. Využitím tohoto promyšleného řešení a vzájemné synergie jednotlivých výhod, projde každý investor úspěšně a spolehlivě celým procesem stavby k vysněnému rodinnému domu.
Přečtěte si více

ATREA

Firma ATREA vznikla v roce 1990 jako soukromá firma Ing. Petra Morávka, CSc. Při svém založení se opírá o dlouholeté zkušenosti v oblasti mikroklimatu budov a hlavně rekuperace odpadního tepla. V této oblasti je zakladatel firmy autorem mnoha autorských osvědčení, patentů a průmyslových vzorů.
Přečtěte si více

BAUMIT

BAUMIT je mezinárodně činný rodinný podnik se sídlem v Rakousku. Nabízí vysoký standard kvality a chce získat vysoký tržní podíl jak na trhu domácím, tak i na trzích zahraničních, na nichž je aktivní.
Přečtěte si více

BEST

BEST, a.s., je největším českým výrobcem betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu. Byl založen ihned po pádu komunistického režimu v roce 1990 na zelené louce, dnes je nejtradičnějším českým výrobcem ve svém sektoru a obsazuje dominantní část tuzemského trhu.
Přečtěte si více

CECH SUCHÉ VÝSTAVBY

Cech suché výstavby České republiky (založen v roce 1996 jako Cech sádrokartonářů ČR, v roce 2010 rozšířen na Cech suché výstavby ČR) je profesní sdružení výrobců, dovozců, prodejců a montážních firem systémů a konstrukcí suché výstavby.
Přečtěte si více

BRAMAC

Firma BRAMAC je v oblasti technologie výroby střešních tašek vedoucím podnikem. Jako dceřiná společnost velkého koncernu využívá know-how z celého světa a právě s ohledem na svou mezinárodnost je připravena vyjít vstříc jakýmkoliv požadavkům na architektonický vzhled staveb
Přečtěte si více

BOSCH

Bosch Group je vedoucím mezinárodním dodavatelem technologií a služeb. Společnost celosvětově zaměstnává na 375 000 lidí (k 31. 12. 2015). Dle předběžných výsledků za rok 2015 přesáhly tržby firmy hodnotu 70 miliard eur.
Přečtěte si více

CEMIX

LB Cemix, s.r.o. je přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Zástupci společnosti nám pomáhají vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu.
Přečtěte si více

DEK

Stavebniny DEK a.s. jsou největší společností českého holdingu DEK a.s., zabývajícího se dodávkami materiálů a služeb pro stavebnictví a výrobou stavebních materiálů. Společnost se od počátku zaměřuje na vysokou odbornost ve výběru optimálních stavebních materiálů a v jejich správné aplikaci.
Přečtěte si více

DEWALT

Po více než 80 let si firma DEWALT vytváří reputaci v oblasti navrhování, konstrukce a výroby průmyslových zařízení. V roce 1923 vynalezl Raymond DEWALT pilu s radiálním ramenem, která po celá desetiletí představovala standart kvality a životnosti.
Přečtěte si více

DITON

Společnost DITON s.r.o. působí na trhu od roku 1999 a od svého založení se řadí díky svému portfoliu výrobků, svým ročním obratem, vysokou kapacitou výroby, špičkovým zákaznickým servisem a především velmi kvalitními výrobky za příznivé ceny, mezi největší výrobce a dodavatele betonových výrobků v České republice.
Přečtěte si více

FIBRAN

FIBRAN SA založil v Řecku v roce 1974 jejím současným předseda představenstva Dimitrios Anastasiadis. Od té doby FIBRAN SA navrhuje a vyrábí produkty a řešení pro tepelnou izolaci, zvukovou izolaci a požární ochranu pro stavebnictví, průmysl a námořní aplikace.
Přečtěte si více

G SERVIS CZ

G SERVIS CZ, s.r.o. je ryze česká projekční kancelář, která se již přes 20 let věnuje projektování rodinných domů. Ve své nabídce má více než 1200 projektů rodinných domů. Nabízí nejširší portfolio projektů rodinných domů na českém trhu a zároveň je největším dodavatel projektové dokumentace.
Přečtěte si více

HELUZ

Firma HELUZ cihlářský průmysl v. o. s. již více než 130 let pro vás vyrábí tradiční stavební materiál. Neprodává jen cihly, ale komplexní cihelný stavební systém, se kterým lze postavit hrubou stavbu rodinného domu snadno a rychle.
Přečtěte si více

HÖRMANN

Na trhu stavebních prvků patří dnes vrata, dveře, zárubně a pohony ke jménu Hörmann; neboť v tomto oboru je skupina Hörmann vedoucím výrobcem v Evropě. Bylo toho dosaženo neustálým růstem rodinného podniku trvajícím několik desetiletí, ve znamení inovací, záruky kvality a blízkosti k zákazníkovi.
Přečtěte si více

HILTI

Společnost Hilti nabízí globálnímu stavebnímu průmyslu špičkové technologie. Výrobky, systémy a služby značky Hilti přináší profesionálním stavebníkům inovativní řešení s mimořádnou přidanou hodnotou. Sídlo Hilti Group se nachází ve městě Schaan v Lichtenštejnském knížectví.
Přečtěte si více

ILLBRUCK

Evropský inovátor a tvůrce těsnicích systémů pro instalaci oken a funkčního utěsnění stavebních spár. To je německá rodinná firma illbruck, jež se díky strategické akvizici stala součástí skupiny Tremco, a v Evropě tak vytvořila silný a úspěšný tandem Tremco illbruck.
Přečtěte si více

ISOTRA

Společnost ISOTRA se zajímá o problematiku technologií clon slunečního záření a její dopad na energetickou úspornost. Technologie, vypracované postupy, vývoj a výzkum v této oblasti ji řadí mezi přední výrobce stínicí techniky a je vnímána jako jeden z technologických lídrů nejen v České republice, ale i ve světě.
Přečtěte si více

ISOVER

ISOVER vyvíjí, vyrábí a prodává izolační materiály již od roku 1936. Každá druhá střecha v Evropě je izolovaná materiály ISOVER, v USA každý pátý dům. ISOVER, jedna z divizí francouzského koncernu Saint-Gobain, je největší světový výrobce izolací s působností a výrobními závody po celém světě.
Přečtěte si více

ITTEC

Technologie pro zavlažování a ošetřování trávníků. Dvacet let zkušeností – od svého založení v roce 1995 je firma Ittec partnerem všech profesionálů, kteří pečují o kvalitní trávníky. Za tuto dobu se naše nabídka rozšířila o výrobky několika světových leaderů na trhu s technikou.
Přečtěte si více

IVT

IVT je dlouhodobě největším dodavatelem tepelných čerpadel v České republice. Tato moderní švédská technologie u nás vytápí a ohřívá teplou vodu ve více než 11 000 rodinných domech.
Přečtěte si více

KJG

Společnost KJG a.s. je výrobcem kompletního odvodňovacího okapového systému pod obchodnou značkou KJG. Historie společnosti se začala psát v roce 1993 klempířskou výrobou v Čachticiach. Později se stala výroba okapového systému KJG hlavní výrobnou činností společnosti.
Přečtěte si více

KNAUF

V roce 1932 získali bratři Alfons a Karl Knaufové těžební práva na těžbu sádrovce. O rok později vybudovali v německém Perlu an der Mosele první závod na výrobu sádry. Tím položili základy dnešní společnosti Knauf, která však nadále zůstává rodinným podnikem.
Přečtěte si více

KOOLTHERM

Společnost Kingspan Izolace vyrábí a prodává vysoce kvalitní izolační desky pro obytné a užitkové budovy, které jsou vhodné i k dalším průmyslovým účelům v celé Evropě.
Přečtěte si více

MAKITA

Společnost Makita vznikla v roce 1915, kdy Masaburo Makita zakládá firmu na výrobu elektromotorů a generátorů. První elektrické nářadí Makita představuje v roce 1958. Dnes, o více než 50 let později, je Makita jedním z nejvýznamnějších světových výrobců profesionálního ručního nářadí s devíti výrobními závody po celém světě.
Přečtěte si více

MAPEI

Společnost MAPEI, založená v roce 1937, je v současnosti jedním ze světových lídrů v produkci lepidel a produktů stavební chemie pro stavební průmysl.
Přečtěte si více

PILECKÝ

PILECKÝ, s. r. o., je dodavatel plotových systémů, je na trhu již od roku 1994, kdy začínal s tradiční nabídkou drátěného oplocení, která byla postupem času rozšiřována až po dnešní moderně řízenou společnost s ucelenou nabídkou klasických i vysoce uživatelsky orientovaných typů plotů.
Přečtěte si více

REHAU

REHAU, jako prémiová značka pro řešení na bázi polymerů je v oblasti stavebního a automobilového průmyslu i ostatních průmyslových odvětví kvality mezinárodním lídrem.
Přečtěte si více

RIGIPS

Rigips představuje moderní stavební systém, díky němuž lze rychle a efektivně vytvořit krásný a zdravý životní prostor.
Přečtěte si více

ROCKWOOL

ROCKWOOL, a.s. patří do Skupiny ROCKWOOL – předního světového výrobce ve výrobě kamenné minerální vlny – dodavatele výrobků, systém a systémových řešení vedoucích ke zvýšení energetické účinnosti, požární odolnosti, zlepšení akustiky stavebních objektů.
Přečtěte si více

ROTO

Roto je tradiční a mezinárodně uznávaný německý výrobce střešních oken, solárních systémů a půdních schodů. Jedná se o zavedenou světovou firmu založenou v Německu před více jak 75 lety.
Přečtěte si více

SAKRET

SAKRET CZ k.s. je výrobcem kvalitních, praxí prověřených stavebních hmot a to především omítek, cementových potěrů, lepidel, stěrek, sanací a dalších druhů suchých maltových směsí.
Přečtěte si více

Uponor

Společnost Uponor, založená v roce 1918 ve Finsku, se stala odborníkem na plastová potrubí a v současnosti patří mezi přední mezinárodní poskytovatele systémů a řešení pro budovy a infrastrukturu.
Přečtěte si více

WEBER

Divize Weber, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních zateplovacích systémů, fasád, lepidel na obklady a dlažby, sanačních, technických a maltových směsí, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot.
Přečtěte si více