BRAMAC

Značka BRAMAC se v České republice stala symbolem kvality, spolehlivosti a jistoty. Myšlenka střešního systému se prolíná celou  produktovou nabídkou společnosti BRAMAC – nabídnout zákazníkům inteligentní a perspektivní řešení komplexního střešního systému. Nabízíme pouze osvědčené, spolehlivé a kvalitní produkty společně s propracovanými službami a servisem pro zákazníky. Všechny součásti střešního systému jsou navrženy tak, aby byly použitelné jednoduše a bez problémů. Komponenty do sebe zapadají a dají se kombinovat. Naše výrobky jsou snadno použitelné, vše je srozumitelné pro zákazníky i partnery.

Inteligentní střešní systém nabízí širokou škálu produktů:
– od cenově výhodných po prestižní modely střešních tašek
– od designových k tradičním modelům střešních tašek
– od standardních výrobků až po speciální produkty (BramacTherm, Bramac 7°… atd.)

Inteligentní střecha BRAMAC nabízí řešení všech důležitých funkcí střešního pláště:
ochrana, tepelná izolace, úspora energie, optimální tepelné klima

Součástí inteligentního střešního systému je i zákaznická podpora a technické poradenství (výpočtyspotřeby materiálu, návrh tepelné izolace, návrh solárních kolektorůvizualizace…)

BETONOVÉ STŘEŠNÍ TAŠKY BRAMAC

Betonové střešní tašky Bramac jsou vyráběny z přírodních surovin a jsou plně recyklovatelné. Charakteristická je vysoká pevnost, která se v průběhu let zvyšuje. Pokládka je díky posuvnosti velmi snadná. 11 modelů nabízí širokou paletu barev. Mimo standard jsou v nabídce další povrchové úpravy betonových tašek. 

Povrchová úprava PROTECTOR

Protector zajišťuje odolnost proti oděru, barevnou stálost i lepší odolnost proti znečištění střechy.

Povrchová úprava PROTECTOR PLUS

Protector Plus reprezentuje vyspělou technologii výroby střešních tašek. Povrch tašky tvoří vrstva vysoce probarveného velmi jemného betonu, která je opatřena dalšími nástřiky. Výsledkem je velmi hladký povrch, který zvyšuje odolnost krytiny před extrémními vlivy počasí. Další výhodou je zvýšená ochrana před usazováním nečistot a mechů a dlouhodobá barevná stabilita.

Povrchová úprava STAR

Technologie STAR představuje nejnovější trend v technologii výroby střešních krytin. Během výroby je na tělo tašky aplikována vrstva jemnozrnného betonu, která zaplní všechny nerovnosti. Až na tento hladký povrch se nanese poslední barevná krycí vrstva s reflexní ochranou úpravou STAR. Do povrchu integrované pigmenty odrážejí sluneční záření a pomáhají udržet v létě v obytném podkroví příjemné klima. Výrazně hladký povrch zvyšuje odolnost před usazováním nečistot, mechů a lišejníků. Povrchová vrstva zajišťuje dlouhodobou barevnou stálost. Další výhodou je zvýšená ochrana před extrémními vlivy počasí (návalové deště, krupobití).

KERAMICKÉ STŘEŠNÍ TAŠKY BRAMAC

Keramické tašky Bramac jsou vyráběny z prvotřídních surovin ve výrobních závodech v Německu a 8 modelů nabízí širokou paletu barev a čtyři povrchové úpravy: režnou, engobu, glazuru a glazuru TOP LINE. Jedná se o tradiční střešní krytinu používanou po tisíciletí.Přírodní materiál propůjčuje střeše klasický šarm, dojem přírodního tepla a bezpečí. Jedná se o kvalitní střešní krytinu, na kterou BRAMAC poskytuje písemnou záruku 30 let na kvalitu materiálu.

SOLÁRNÍ KOLEKTORY BRAMAC INTEGROVANÉ DO KRYTINY

Solární energie patří mezi volně dostupné, nevyčerpatelné zdroje energie, za které neplatíte. Její využití nemá žádné negativní dopady na životní prostředí. To jsou dobré důvody, proč využít solární kolektory Bramac a uspořit náklady na přípravu teplé užitkové vody, vytápění, nebo ohřev vody v bazénu.

OKAPOVÝ SYSTÉM STABICOR

Odvodnění střešního pláště zajistí okapový systém Stabicor, který představuje důmyslný spojovací systém bez nutnosti pájení a lepení. Vyznačuje se vysokou stabilitou vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Odolává velkým teplotním změnám. Není nutný žádný nátěr. Spolehlivě zajišťuje odvod dešťové vody. Montáž tohoto kompletního systému je velmi jednoduchá a možná přímo na místě. 

NADKROKEVNÍ IZOLACE BramacTherm

Největší ztráty energie jsou většinou přes nezateplenou nebo špatně odizolovanou střechu. Kdo chce tedy ušetřit, bude trvat na vysoce efektivní tepelné izolaci, která výrazně redukuje tepelné ztráty. Nadkrokevní tepelná izolace BramacTherm představuje spojité zateplení střechy bez tepelných mostů. Má lepší tepelně-izolační vlastnosti než minerální vlna. Výhodou je snadná manipulace. Je součást střešní skladby Bramac COOL. BramacThermumožňuje přiznání dřevěného krovu v interiéru podkroví.

BRAMAC COOL

BRAMAC COOL je střecha, která díky unikátní reflexní povrchové úpravě STAR odrážísluneční záření. Spolu s reflexní folií a nadkrokevní tepelnou izolaci BramacTherm dokáže odolávat chladu i horku. V podkroví tak udržuje příjemné klima v každé roční době a přináší úspory za vytá nebo klimatizaci. Střecha s hladkou povrchovou úpravou STAR je navíc velmi pevná a odolná proti extrémním povětrnostním podmínkám.

Cílem firmy BRAMAC je orientovat se na vysokou kvalitu výrobků a služeb. Příslušnost ke světovému koncernu a využívání nejmodernějších technologií umožňuje přinést zákazníkům výrobky odpovídající aktuálním trendům v nejvyšší kvalitě. Současně dává zákazníkům jistotu dlouhodobé stability a plnění poskytovaných záruk. „Kvalita a servis“ jsou filozofií firmy od samého začátku. Stálehledáme vždy ta nejlepší řešení pracovních a výrobních postupů, abychom naplnili všechna oprávněná očekávání našich zákazníků. Tuto filozofii dokládá i náš slogan: BRAMAC – Střecha na celý život“.