Stavební činnost

Rodinné domy

Provádíme rekonstrukce a novostavby rodinných domů. Kromě individuálních projektů nabízíme výstavbu katalogových domů z naší nabídky. Součástí našich služeb je také správa nemovitostí a údržba zahrad.

Činžovní domy

Kromě dílčích oprav, výměny oken a zateplení provádíme kompletní rekonstrukce a novostavby činžovních domů. Součástí našich služeb je také správa nemovitostí a údržba zahrad.

Komerční a vzdělávací objekty

Provádíme kompletní rekonstrukce a novostavby komerčních a vzdělávacích objektů včetně kompletních dodávek AV techniky. Součástí našich služeb je také správa nemovitostí a údržba zahrad.

Zdravotnická zařízení

Provádíme kompletní rekonstrukce a novostavby zdravotnických zařízení bez dodávek lékařských a laboratorních instalací a technologií. Součástí našich služeb je také správa nemovitostí a údržba zahrad.

Cestovní ruch a gastronomie

Provádíme kompletní rekonstrukce a novostavby zařízení sloužících cestovnímu ruchu a gastronomii včetně kompletních dodávek technologického vybavení. Součástí našich služeb je také správa nemovitostí a údržba zahrad.

Historické objekty

Provádíme kompletní rekonstrukce a novostavby historických objektů. Ministerstvo kultury ČR nám udělilo povolení k obnově kulturních památek v rozsahu restaurování uměleckořemeslných děl z obecných kovů. Součástí našich služeb je také správa nemovitostí a údržba zahrad.