Certifikáty a pojištění

Proces budování společnosti a pracovní síla budoucnosti vyžaduje obrovskou přizpůsobivost a vize. Klíčovým prvkem vize naší společnosti je přijímat a rozvíjet nově vznikající technologie, postupy a produkty a spolu s tradičními technologiemi, postupy a produkty zajišťovat našim zákazníkům odborné služby té nejvyšší kvality v oblasti stavebnictví a přidružených činnostech.

Kontinuálně zvyšujeme naši kvalifikaci a pravidelně se seznamujeme s novými produkty a trendy ve stavebnictví a stavebních materiálech. Naši zaměstnanci navštěvují pravidelně odborná školení, semináře a konference v následujících oblastech: hrubá stavba, hydroizolace, tepelné izolace, střechy (ploché a šikmé), zateplovací systémy, dřevo a dřevostavby, suchá výstavba, stavební výplně, pojiva, malty a omítky, obklady a dlažby, topné, chladící a větrací systémy a technologie

Kromě kvalifikačních předpokladů považujeme za velmi důležité zajištění odpovědnosti za případné škody vzniklé při stavební činnosti. Výše plnění dle naší pojistné smlouvy vždy převyšuje hodnotu stavebních prací, které zajišťujeme. Pojistná smlouva zahrnuje nejen naši stavební činnost, ale také případné škody, které by mohli způsobit naši subdodavatelé. Pojistná smlouva se vztahuje i na případnou škodu, která by vznikla třetí straně – tedy například vlastníkům sousedních pozemků a budov.