HELUZ

Firma HELUZ cihlářský průmysl v. o. s. již více než 130 let pro vás vyrábí tradiční stavební materiál. Neprodává jen cihly, ale komplexní cihelný stavební systém, se kterým lze postavit hrubou stavbu rodinného domu snadno a rychle.

Firma HELUZ má nejširší sortiment cihelných výrobků v České republice, výhodné ceny a vynikající tepelněizolační vlastnosti. Cihly HELUZ jsou komplexním řešením pro stavby rodinných i bytových domů. Dodává cihly pro obvodové i vnitřní zdivo, doplňkové a maloformátové cihly, nepálené cihly a veškeré příslušenství od nářadí po malty a další materiály a pomůcky pro zdění.

Mezi jejich produkty patří také kvalitní strop, který je variabilní, rychle, jednoduše a úsporně položený, má dobré tepelně akumulační a akustické vlastnosti a vysokou požární odolnost. Stropní systémy HELUZ zahrnují dvě unikátní konstrukční řešení.

Prvním je strop z nosníků a vložek HELUZ MIAKOStrop HELUZ MIAKO je velice variabilní a lze jej použít i při členitých a nepravidelných půdorysech místností, pro konzoly balkónů a schodišťových podest. Navíc se velmi snadno pokládá a mnohdy nevyžaduje ani složitou a nákladnou techniku.

Druhé řešení představují keramické stropní panely. Jejich největší výhodou je rychlost výstavby. Na míru vyrobený strop vám přivezeme a během pár hodin položíme. Okamžitě tak máte únosný strop a můžete pokračovat v stavbě.

Stropy HELUZ mají keramický podhled vhodný pro omítku a díky vysoké akumulaci tepla a schopnosti přijímat a uvolňovat vlhkost zajistí v místnosti příznivé mikroklima.

Do portfolia Firmy HELUZ patří také kvalitní překlady u oken a dveří, které jsou důležitou podmínkou pro správné fungování celé stavby. V nabídce je několik druhů překladů. Vyrábí nosné i ploché nenosné překlady pro okna i dveře. Dále nabízí unikátní nosné roletové a žaluziové překlady určené pro zabudování venkovní stínicí techniky. Překlady HELUZ lze použít i při stavbě z jiných materiálů, např. pórobetonových tvárnic.

K cihlovému domu patří cihlový komín. Proto HELUZ vyvinul komínový systém pro stavbu a rekonstrukci komínů. Komíny HELUZ se podobají stavebnici – jednotlivé prvky systému zvoleného podle daných potřeb do sebe přesně zapadají, stavba komínu je díky tomu jednoduchá, úsporná a rychlá. Nový komín tak doslova roste před očima. Komínový systém HELUZ šetří váš čas i penízeV nabídce firmy HELUZ jsou kompletní komínové systémy včetně nadstřešních částí, ukončovacích prvků a veškerého potřebného příslušenství. Komíny HELUZ jsou vhodné pro všechny druhy paliv a spotřebičů. Komínové systémy HELUZ jsou vhodné i pro stavby z ostatních materiálů.