ITTEC

ITTEC, s.r.o. je partnerem v profesionální péči o zelené plochy. Firma je dovozcem profesionální techniky pro údržbu trávníků od golfových hřišť, přes komunální a veřejné plochy až po zahrady. Je také nejvýznamnějším importérem a distributorem zavlažovacích systémů v ČR. Již více než 20 let od svého založení klade důraz na vysokou odbornost a kvalitu péče o trávníky a zahrady.

 

Firma ITTEC, s.r.o. dodává profesionální automatické zavlažovací systémy, osvětlení zahrad a stroje pro údržbu a regeneraci trávníků již více než 20 let. Tým zkušených odborníků působících v oboru od prvních instalací automatických zavlažovacích systémů u nás z počátků devadesátých let, je připraven navrhnout nejlepší možné řešení pro jakékoliv aplikace. Součástí poskytovaných služeb je samozřejmě komplexní poradenská činnost a projektování moderních zavlažovacích systémů. Hlavní značkou profesionálních automatických zavlažovacích systémů po celou dobu existence firmy je Rain Bird – největší světový výrobce zavlažovacích systémů. V průběhu let se postupně rozšiřovalo portfolio o výběr top produktů dalších značek jako K-Rain, Weathermatic, Solem, atd. Od roku 2016 je firma výhradním dovozcem značky Hydrawise – inteligentní ovládání závlah přes internet s propojením na světovou síť meteostanic a možností propojení na inteligentní ovládání domů a budov.

 

Firma je rovněž dodavatelem kvalitního 12V LED zahradního osvětlení značky in-lite. Tato nizozemská značka je charakteristická inovativním konceptem osvětlení a vysokou kvalitou úsporných světelných LED zdrojů s použitím nejkvalitnějších materiálů.

 

Pro údržbu a regeneraci trávníků na golfových a sportovních hřištích, ale i na soukromých zahradách, veřejných či firemních plochách, je ITTEC distributorem profesionálních strojů značek Jacobsen, Ransomes, Shibaura, Kioti, Country a dalších. Od roku 2013 je také výhradním zástupcem pro vřetenové sekačky na zahrady a sportovní plochy tradiční anglické značky Allett (www.vretenovky.cz).

 

Samozřejmostí je i kvalitní servis a půjčovna strojů k regeneraci trávníků, který firma poskytuje jak na centrále v Praze Modleticích, tak i v servisních střediscích Havířově a Plasích u Plzně.

 

www.ittec.cz