Roto

Roto je tradiční a mezinárodně uznávaný německý výrobce střešních oken, solárních systémů a půdních schodů. Jedná se o zavedenou světovou firmu založenou v Německu před více jak 75 lety. V České republice působí Roto již 10 let.

Na českém trhu se firma Roto střešní okna s.r.o. specializuje na prodej střešních oken a půdních schodů. Okna se vyrábí podle přísných německých standardů. Všechny produkty jsou konstruovány podle nejnovějších technických poznatků s přihlédnutím na vysokou užitnost s komfortním ovládáním a propracovaným designem.

Se značkovými produkty Roto jste se rozhodli pro kvalitu “german made”. Střešní okna a příslušenství Roto jsou vyráběny z prvotřídních materiálů a přesvědčí vás svými vynikajícími vlastnosti, dlouhou životností a jednoduchostí údržby. Než produkty Roto opustí výrobní závod, jsou důkladně testovány. Prodej a montáž našich produktů necháváme provádět skutečné profesionály – obchodní partnery Roto a prověřené montážní firmy.

Koncový zákazník může vybírat ze široké škály typů střešních oken, rozměrů, materiálů, způsobu otevírání, zasklení i barevných provedení. Roto zkrátka uspokojí požadavky každého zákazníka.