REHAU

Firma REHAU je prémiová značka pro řešení na bázi polymerů v oblasti stavebního a automobilového průmyslu i ostatních průmyslových odvětví. Nabízíme energeticky úsporné systémy a materiály jako plastová okna, balkonové a vchodové dveře, podlahové a stěnové vytápění/chlazení, domovní instalace, zemní vzduchové výměníky, hospodaření s dešťovou vodou, geotermální jímací sondy, kompletní inženýrské sítě, prvky pro nábytkový design.

Firma Rehau disponuje širokou nabídkou ucelených systémů a materiálů, které vytvoří spolu se správně navrženým domem technologický celek. Tento soubor pak snadno splňuje kritéria NED a PD podle průkazu Energetické náročnosti budovy. Systémová řešení firmy REHAU stojí na třech pilířích pro energeticky úsporná řešení: efektivní využití energie, efektivní výroba energie a snižování energetických ztrát. Prostřednictvím inovativních materiálů a vysoce rozvinutých technologií poskytujeme našim zákazníkům široké spektrum služeb se značným potenciálem úspor a šetření zdrojů.

Stavět energeticky efektivně jsou nejlépe uložené investice, které Vás zbaví starostí s neustálým kolísáním cen energií.

Systémy plošného vytápění/chlazení a rozvody vody

Téměř polovina všech investorů novostaveb se rozhoduje pro systém plošného vytápění/

chlazení. Stejně i pro rekonstrukce objektů, např. škol nebo administrativních budov,

je plošné vytápění/chlazení energeticky smysluplné a komfortní řešení. Nízká energetická náročnost systémů REHAU snižuje provozní náklady a šetří fosilní paliva, a tím i životní prostředí.

REHAU systémy plošného vytápění/chlazení

díky nízkým povrchovým teplotám a rovnoměrnému rozdělení teploty vytváří mírné a příjemné klima. Na rozdíl od statických topných systémů je tak zajištěna rovnováha mezi člověkem a plochami obklopujícími místnost a vytváří tak optimální vnímání příjemného prostředí. Díky vysokému podílu

energie záření plošných topných systémů REHAU se pocit příjemného prostředí při procesu

vytápění dostaví již při výrazně nižší teplotě vzduchu v místnosti. Tu tak lze snížit o 1 až 2 °C, a to umožňuje každoroční úspory energie ve výši 6 až 12 %.

Stěnové a stropní vytápění/chlazení lze instalovat prakticky na každou stěnovou plochu.

Při rekonstrukci je lze integrovat do stávajícího systému a nabízejí vhodné plochy pro další použití, např. tapetování apod.

Pro oblast vnitřní instalace nabízíme systém RAUPIANO PLUS, který splňuje ty nevyšší

požadavky na zvukovou izolaci a zabraňuje rozsáhlému šíření hluku vytvářeného průtokem odpadní vody v potrubí. S hodnotou hladiny hluku pod 20 dB(A) splňuje systém již dnes požadavky zítřka.

Všechny systémy REHAU pro vytápění a vodovodní instalace v objektech jsou kryty 10letou zárukou a vysokým finančním plněním.

Okenní a dveřní systémy

Pomocí našich okenních systémů sázíte na kvalitní značku a obdržíte výrobky, které splní všechny vaše individuální požadavky. Například pomocí ojedinělého systému GENEO docílíte snížení energetických ztrát u oken až o 76%* při zachování optimálního komfortu a pohodlí.

Naše nabídka je velmi široká: od okenních systémů, fasádních systémů, posuvně zdvihacích dveří, domovních dveří, zimních zahrad a teras až po rolety a vnitřní parapety.

Vedle inovativních systémových řešení Vás podpoříme i prvotřídním servisem v rozličných fázích stavby, od projektování až po samotnou realizaci.

S posuvně-zdvihacím dveřním systémem REHAU lze elegantně realizovat harmonickýpřechod z obytných prostor na balkony nebo terasy. Velké prosklené plochy, umožňujícíprůniku více světla do místnosti a zvětšení prostoru – posuvně-zdvihací dveře zvyšují kvalitubydlení.

Vchodové dveře jsou považovány za vizitku celého domu. Aby bylo možno vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům, nabízí firma REHAU vyzrálá a praxí ověřená technická řešení, které lze aplikovat jak u klasického, tak moderního provedení vchodových dveří. Spolu se systémy okenních profilů REHAU pak dotváří vzájemně sladěnou koncepci, která významně přispívá k celkovému vzhledu budovy.

Design v e spojení s kvalitou – venkovní terasová prkna pro ty nejnáročnější: firma REHAU vyrábí pochozí terasové pororošty z moderního materiálu RAUWOOD. Vysoce inovační kompozit (Wood-Polymer-Composites), ve kterém se pojí přirozenost dřeva s výhodami moderních polymerů, je vyráběn speciální technologií. RAUWOOD patří mezi vysoce kvalitní materiály firmy REHAU, které dodávají svým finálním produktům výjimečné vlastnosti. Rychlá pokládka bez předvrtání.

V široké nabídce našich výrobků a systémů naleznete i Vy vždy to správné řešení pro Vaše požadavky a využití. Objevte svůj svět REHAU technologií na www.rehau.cz