PILECKÝ

PILECKÝ, s. r. o., je dodavatel plotových systémů, je na trhu již od roku 1994, kdy začínal s tradiční nabídkou drátěného oplocení, která byla postupem času rozšiřována až po dnešní moderně řízenou společnost s ucelenou nabídkou klasických i vysoce uživatelsky orientovaných typů plotů.

Zásadní důraz při výrobě a prodeji klade PILECKÝ na vysokou kvalitu, uživatelsky přívětivý prodej a operativní služby. Naprostou většinu plotů má společnost skladem. Zaměstnanci mají velmiprofesionální přístupu a vysoké nasazení, které nám poskytuje efektivní a rychlou technickou a obchodní podporu.

Šíře sortimentu zahrnuje klasické čtyřhranné pletivo IDEAL®, dekorační pletivo DEKORAN® , lesnické pletivo, sloupky IDEAL®, brány a branky IDEAL® a betonové oplocení PILEG®. PILECKÝ je výhradním dovozcem průmyslových plotů, chovatelských pletiv, kovaných plotů, garážových vrat (výklopná, dvoukřídlá, sekční, rolovací) a bran všech typů.

Plotové systémy dodávané společností PILECKÝ, podložené poradenstvím a zkušenostmi, jsou ideálním řešením, jak kvalitně a rychle zajistit ohraničení soukromých pozemků, provozoven, hal, různých průmyslových ploch, zahrad a sadů, stavenišť a mnohých dalších objektů.