DEK

Stavebniny DEK a.s. jsou největší společností českého holdingu DEK a.s., zabývajícího se dodávkami materiálů a služeb pro stavebnictví a výrobou stavebních materiálů. Společnost se od počátku zaměřuje na vysokou odbornost ve výběru optimálních stavebních materiálů a v jejich správné aplikaci a poskytuje špičkový servis při jejich dodávce. Stavebniny DEK a.s. disponují sítí 59 poboček v České republice a 16 ve Slovenské republice.

Stavebniny DEK a.s. byly založeny v roce 1993 pod názvem DEKTRADE s.r.o.. Sortiment a záběr činností se během let rozšiřoval a společnost se postupně stala největším dodavatelem stavebních materiálů a respektovaným specialistou v dodávkách profesionálním zákazníkům v České a Slovenské republice. V roce 2007 se transformovala do holdingové struktury pod názvem DEK a.s.. Aktivity spojené s výrobou specializovaných stavebních materiálů a poskytováním služeb, stejně jako obchodní činnost na Slovensku, byly vyčleněny do samostatných společností.

Značku ATELIER DEK používají technici působící v níže uvedených společnostech skupiny DEK.

Tým ve společnosti DEKPROJEKT s.r.o. poskytuje specializované projekty, posudky, technické dozory staveb, diagnostiku staveb a další speciální služby pro investory, projektanty a izolační firmy.

Tým ve společnosti Stavebniny DEK a.s. zajišťuje technickou podporu při navrhování a realizaci materiálů ze sortimentu Stavebnin DEK.

Tým ve společnosti DEK a.s. zajišťuje organizaci školení a seminářů, rozvoj programu DEKPARTNER, tvorbu časopisu DEKTIME a rozvoj sortimentu Stavebnin DEK.

Týmy při své činnosti vycházejí z obecné teorie izolací a konstrukcí staveb vytvářené v expertní a znalecké kanceláři KUTNAR – IZOLACE STAVEB. Využívají dlouholeté zkušenosti vlastních pracovníků a dále poradců z výrobní, realizační, obchodní, projektové i soudní sféry. Ctí tradice české i světové izolační techniky, kterou se snaží obohatit o současné poznání i vývojové trendy.