Sakret

SAKRET CZ k.s. je  výrobcem kvalitních, praxí prověřených stavebních hmot a to především omítek, cementových potěrů, lepidel, stěrek, sanací a dalších druhů suchých maltových směsí. Jednotlivé výrobky jsou součástí sofistikovaných systémových řešení, které vyžaduje moderní stavební trh. V rámci komplexních dodávek materiálů se SAKRET CZ zaměřuje i na dodávky ucelených systémů pro zateplování veškerých typů objektů. 

Společnost SAKRET CZ k.s. je na základě udělené licence součástí evropské skupiny SAKRET, která disponuje 30-ti výrobními závody na území Evropy, z toho 17-ti v Německu. Celosvětově skupina SAKRET vlastní více než 60 výrobních závodů, což jí činí jedním z největších světových výrobců suchých maltových směsí.

V souladu s decentralizovanou strukturou nadnárodní společnosti SAKRET, která zohledňuje lokální tržní podmínky a podporuje pružné reakce na potřeby trhu a zákazníků v jednotlivých regionech, se SAKRET CZ soustředí na tuzemský trh.

Stavby se značkou SAKRET, jejíž historie se datuje od roku 1936, se vyznačují CorporateDesign a Corporate Identity. Od výroby, přes balení až po reklamu – žlutá a černá – signalizují nezaměnitelnou kvalitu značky SAKRET. Filosofie SAKRETu svazuje a zároveň zavazuje všechny licenční společnosti SAKRET vyrábět a dodávat pouze značkovou kvalitu.

Více informací najdete na www.sakret.cz