DITON

Společnost DITON s.r.o. působí na trhu od roku 1999 a od svého založení se řadí díky svému portfoliu výrobků, svým ročním obratem, vysokou kapacitou výroby, špičkovým zákaznickým servisem a především velmi kvalitními výrobky za příznivé ceny, mezi největší výrobce a dodavatele betonových výrobků v České republice. Díky svým výrobním závodům v Čeperce u Pardubic, ve Stříteži u Jihlavy, v Paskově u Ostravy a od 1.3. 2015 v Bratčicích u Brna spolehlivě zásobuje tuzemský trh.

DITON s.r.o. je firma se 100% účastí českého kapitálu a byla již čtyřikrát po dobu své existence oceněna jako „Nejlepší výrobce stavebnin roku“ (2009, 2010, 2012, 2014).

Díky propracovanému systému řízení výroby a nejmodernějším technologiím vyrábí velmi kvalitní betonovou dlažbu a ostatní betonové výrobky. Těžiště sortimentu leží v barevných a tvarově rozmanitých betonových dlažbách s různě opracovanými povrchy jako je vymývaný, otloukaný, tryskaný a reliéfní. Ve výrobním programu pamatují i na další betonové výrobky, zejména obrubníky, palisády, svahové tvárnice, plotové prvky se štípaným povrchem, dále ztracené bednění, zatravňovací tvárnice, zdící materiály, kanalizační program a podobně. V neposlední řadě se orientují na výrobu betonových prvků zahradní architektury, které svým velmi zdařilým provedením věrně imitují přirozený vzhled dřeva a kamene.

DITON s.r.o. dokáže neustále prodlužovat záruku na funkční vlastnosti dlažby, která je tak každým rokem odolnější vůči působení vnějších vlivů. Vyvinutí patentové technologie DITON AQUSTOP PROTECT (DAP), která zaručí vnitřní impregnaci a ochranu dlažby před vodou a jemným prachem, vedlo k prodloužení atraktivního vzhledu povrchu dlažebních bloků.

Samočistící technologie EKOAKTIV, která se používá na speciální přání zákazníků, zase dokáže reagovat se slunečním svitem a pomáhá čistit nejen dlažbu, ale i její okolí.

DITON s.r.o. uvedl na trh revoluční novinku v oblasti technologie zušlechtění betonových dlažebních prvků, a to povrchovou úpravu DITON EXCLUSIVE PROTECT (DEP). Tato ochrana zajistí, že povrch betonových výrobků je uzavřen a je tedy nenasákavý, čímž se mimo jiné dosáhne toho, že není takto ošetřený povrch náchylný ke znečištění a velmi dobře se udržuje.

Inovace jsou základem úspěchu společnosti a hnacím motorem pro dynamický růst.

Betonové výrobky společnosti DITON s.r.o. jsou vyráběny pod vysokým stupněm kontroly kvality a pod přísným dohledem našich odborníků. Každý vstupní materiál je pečlivě hlídán a je hodnocena jeho kvalita ve všech fázích výrobního procesu. Následná expedice výrobků na sklad a další pohyb spojený s jejich prodejem také podléhá přísným pravidlům. Díky výborně propracovanému systému kontroly kvality dokáží bezpodmínečně plnit stanovené normy. Zákazníci se u výrobků DITON s.r.o. mohou spolehnout na kvalitu srovnatelnou se zahraničními věhlasnými značkami, ale za přijatelné české ceny.