G Servis

G SERVIS CZ, s.r.o. je ryze česká projekční kancelář, která se již přes 20 let věnuje projektování rodinných domů. Ve své nabídce má více než 1200 projektů rodinných domů. Nabízí nejširší portfolio projektů rodinných domů na českém trhu a zároveň je největším dodavatel projektové dokumentace.

Projekty rodinných domů ale nejsou to jediné, co firma svým zákazníkům dodává a zprostředkovává. Nabízí především komplexní řešení pro stavbu rodinných domů, které začíná logickým rozvržením pozemku, pokračuje samotným projektem, ať typovým, či individuálním, projektem osazení, přípojek, doplňkových staveb, přes dokumenty potřebné ke stavebnímu povolení, jako je měření radonu, průkaz ENB, dokumenty užitečné, jako je výkaz výměr, či položkový rozpočet, až po výhodné slevy na stavební materiály či doporučení té nejvhodnější stavební firmy právě z vašeho regionu.

Výběr kvalitního dodavatele projektových služeb dokáže pozitivně ovlivnit celou stavbu rodinného domu. Nebojte se tedy obrátit na G SERVIS CZ jako na zkušené profesionály ve svém oboru.

Více informací naleznete na www.vybersidum.cz