Uponor

Společnost Uponor, založená v roce 1918 ve Finsku, se stala odborníkem na plastová potrubí a v současnosti patří mezi přední mezinárodní poskytovatele systémů a řešení pro budovy a infrastrukturu. Ve více než 30 státech v Evropě, Severní Americe a na dalších mezinárodních trzích, ve společnosti Uponor pracuje přibližně 4 000 loajálních zaměstnanců.

Společnost Uponor nabízí kvalitní potrubní systémy pro profesionální instalace, stejně jako řešení na míru a řešení “na klíč” pro smluvní partnery, developery, stavitele a majitele budov. Naše bezpečné systémy na zásobování pitnou vodou, energeticky účinné systémy sálavého vytápění a chlazení a spolehlivá infrastrukturní řešení určují standardy v daném odvětví.

Pro developerské firmy, architekty a konzultanty jsme spolehlivý partner v oblasti otopných systémů, jako je podlahové vytápění nebo vytápění otopnými tělesy. Uponor nabízí pohodlná řešení pro teplovodní podlahové vytápění, zahrnující všechny potřebné prvky, jako např. přívodní potrubí, rozdělovače podlahového vytápění, potrubní rozvody i regulaci.

Naše inovativní produkty, s vícevrstvým a PEX potrubím, usnadňují instalaci potrubních rozvodů a obsahují všechny nezbytné kovové i plastové tvarovky včetně příslušenství a nářadí. Naše předizolované potrubí spojuje různé budovy a dodává infrastrukturu potřebnou pro ekologická řešení, ideálně ve spojení s podlahovým vytápěním.

Nezapomínáme na udržitelnost a snažíme se o vývoj nových technologií a dodávání systémů, které zkvalitní způsob života lidí.